PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014573}
6,0 13 971
ocen
6,0 10 1 13971
6,0 6
ocen krytyków
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół

Moja ulubiona scena

ocenił(a) film na 5

Dziewczyny wchodzą już na sam szczyt 600 metrowej wieży i sprawdzają czy telefony mają zasięg. Nie mają. Co robią dziewczyny? podnoszą telefony nad głowy, żeby złapać zasięg XDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 6
jerzunio

Myślę, że to taki odruch bezwarunkowy.

Bokciu

sądzę, że tak, każdy od razu telefonem macha na wszystkie strony, ale przecież nie na dół ;)

jerzunio

Moja ulubiona, kiedy wkłada obrączkę do oprawki, żeby przedłużyć styki. A druga, jak blondyna nie może dosięgnąć liny, bo nie wpadły na to, żeby przełożyć linę na drugą stronę. ;-)

eltoro10000

Kolejna, jak urywa się drabina. Wszystko leci w dół, razem z laską, potem druga ją wciąga, śmieją się i stwierdzają, że najwyższa pora schodzić. Po czym wyglądają za krawędź i zdumione stwierdzają, że... nie ma drabiny! ;-)

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Hahah, tak, to jest komedia trochę :D

eltoro10000

One początkowo myślały, że spadła tylko jedna, ta pierwsza drabina najwyżej. Nie pomyślały, że odpadła cała drabina, od góry do dołu.

eltoro10000

Dokładnie to samo pomyślałem, a śmiechom nie było końca ;)

eltoro10000

Moja ulubiona scena jak laska wciąga koleżankę sznurkiem na wieżę a ona w tej samej chwili podrzuca się by jeszcze samej się szybciej wspiąć.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

To samo myślałem gdy oglądałem, albo jak próbowała telefon dać jak najniżej żeby złapać zasięg to linę trzymała w ręku zamiast przywiązać do nogi, ale film ogólnie trzymający w napięciu

ocenił(a) film na 5
jerzunio

Mi się podobało jak gołymi rękami wciąga 60kg dziewczynę na cienkiej lince, bez dobrego punktu zaparcia.

ocenił(a) film na 6
Bendarczyk

Tyle, że tego nie było tak naprawdę. To były urojenia głównej bohaterki.

xsemi

Bylo naprawde w scenie gdy urwala sie drabinka

ocenił(a) film na 5
jerzunio

A największy fejur to iphone dziewczyny trzymający baterie ponad dwa dni

ocenił(a) film na 7
Bendarczyk

Rel, te telefony trzymają baterię jakieś 3 godziny xD

janfurmanek

bez przesady, z 30 wytrzyma ;)

ocenił(a) film na 6
idiotka_3

Gdy wielokrotnie próbuje połączyć się z siecią? Chyba jednak nie.

Bendarczyk

Podejrzewam, że go wyłączała i włączała tylko co jakiś czas.

Bendarczyk

Telefon mógł trzymać o wiele dłużej, bo był odcięty od netu i nic się nie synchronizowało, ściągało. Włącz tryb samolotowy i zobacz stan baterii dobrego iphone'a po kilku godzinach. Jedyne, co tu było głupie to oglądanie filmików, co na maksa drenuje nawet taki telefon.

Bendarczyk

to akurat normalne. pro max ma najlepszą baterię na rynku . dwa dni bez problemu.

ocenił(a) film na 8
jerzunio

takie są teraz kobiety, stary chlop sie dziwi no

markanius

A może tacy są teraz mężczyźni? Scenariusz pisany przez facetów...

ocenił(a) film na 6
jerzunio

A wystarczyło obwiązać linę na około masztu i zapierając się schodzić ,w sumie to najgłupsza rzecz że one w ogóle tam polazły

ocenił(a) film na 6
jerzunio

Bezsensowna uwaga. Unoszenie telefonu to odruch, jakich wiele w naszym społeczeństwie.

A powiedz mi - jaki ma to sens, że ludzie unoszą telefon w górę, żeby złapać zasięg na parkingu, czy przystanku autobusowym, to co im daje to uniesienie telefonu 20 cm wyżej nad głowę? Tuż nad naszymi głowami jest więcej fal radiowych?

No właśnie.

ocenił(a) film na 1
jerzunio

Moja ocena 1/10. Byłbym jeszcze w stanie ocenić na trójkę,no ale jak dziewucha schwytała sępa i go zeżarła-yebłem totalnie;)

ocenił(a) film na 9
sickmen30

Dobrze że Filmweb nie ma skali ujemnej bo pewnie dałbyś z -10.

ocenił(a) film na 1
sphinx_j

E tam,starczy jedynka.

ocenił(a) film na 4
jerzunio

Absurdy:
1. Wspinanie się z ładowarką sieciową
2. Dżinsy i Conversy (mało logiczne jak na osoby, które wspominały się po skałach.
3. Pomijanie scen, w których musiały się wciągać samymi rękami.
4. Luzackie zachowanie na podeście.
5. I inne

unida

a pomyślał ktoś ze na połączenia alarmowe nie trzeba mieć zasięgu? xd

ocenił(a) film na 6
dawid533

Jakim cudem? To w jaki sposób zrealizujesz połączenie? Za pomocą czego? Utkniesz w jaskini odciętej od świata to po prostu sobie zadzwonisz? :D Co Ty wymyślasz? :D

dawid533

nie trzeba mieć kasy na koncie a nie zasięgu

ocenił(a) film na 7
jerzunio

Ale tego, że jedna mówi "jesteśmy za wysoko" jerzunio już nie załapał? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones