PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820155}

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Ghostbusters: Afterlife
6,1 18 853
oceny
6,1 10 1 18853
5,5 14
ocen krytyków
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
powrót do forum filmu Pogromcy duchów. Dziedzictwo
ocenił(a) film na 3
Kinomaniakwarszawski

Scooby Doo jednak miało lepsze postacie... w sensie jakieś postacie :D

Kinomaniakwarszawski

To że w obsadzie są dzieci, nie znaczy że to film dla dzieci. Nie rozumiem twojej logiki.
"stranger things", "disturbia", "to", "to2", "nostalgia anioła" , "lato84" i "ciche miejsce 1i 2"
To są przykłady produkcji w których występują dzieci, a ja swoim dzieciom nigdy bym tego nie włączył

mateush87bpa

lsnienie np :)
czy ten film jest jednak dla dzieci? mam na mysli 8-10 lat? czy raczej nie? zero informacji w necie , stare oglądali i uwielbiają

ocenił(a) film na 8
kaczkulec

Jak lubią stare części, to i ta się spodoba ;)

dorotagniedziejko1998

Moje maja 6 i 10. Oglądały ten i stare. Ten sie im bardziej podobał. Kategoria wiekowa jest +12. Czyli mogą ogladac dzieci od lat 6 za zgoda rodziców. ST to +16. ST jest straszniejsze i moje dzieci jie oglądały.

kaczkulec

Jest dla dzieci. Bohaterowie mają 12 lat. Jest tez 2 starszych nastolatków. Nic nie ma tam strasznego. Gęsia Skórka była straszniejsza.

ocenił(a) film na 5
mateush87bpa

No i co to ma do rzeczy, że tamtych byś nie włączył dzieciom? Ten akurat jest z dziećmi i dla dzieci. Ja nie wiedząc czemu, ale myślałem, że będzie trochę mroczniejszy, wiec męczyłem sie przy nim strasznie i tylko czekałem na koniec.

tuuupac

Fakt , nie był straszny, ale bardziej bym powiedział , że to takie kino dla nastolatków
Włączyłem to z synem , ma osiem lat i nie chciał oglądać, bał się, obejrzałem sam.
Jest tam kilka scen ,które dla dzieci mogą być straszne, a dla nas są po prostu śmieszne.

mateush87bpa

umowmy sie ze to film od 10 lat.

mateush87bpa

Ale on napisał "film z dziećmi dla dzieci" a nie tylko "film z dziećmi". Cytując klasyka "nie rozumiem twojej logiki".

Kinomaniakwarszawski

Zdecydowanie tak, film...familijny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones