PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9883}

Superman IV

Superman IV: The Quest for Peace
5,1 5 402
oceny
5,1 10 1 5402
4,0 2
oceny krytyków
Superman IV
powrót do forum filmu Superman IV

Dwójka najlepsza, 7/10, reszta po 6/10. Większość tu jest zdania, że czwórka jest najgorsza, ale cóż,
każdy ma swój gust.

Szejku

To nie gust, to fakt. Czwórka jest najgorszym filmowym gównem, jakie mogło się przytrafić Supermanowi.

Roy_v_beck

Naznaczony to też słabizna i to jest fakt, a dałeś mu 9/10.

Szejku

No nie, to akurat zajebisty film, zauważ że 99% ludzkości nie śmieje się z niego tak jak z Supermana IV.

Roy_v_beck

Mówiąc to zaprzeczasz faktom, film jest słabiutki.

Szejku

No, cieszę się, że doszliśmy do konsensusu. Superman IV jest słabiutki. Dziękuję za miłą konwersację.

Roy_v_beck

Skoro tak zinterpretowałeś moje słowa, to powiedz gdzie zaprzeczasz faktom? Myśl troszkę. :)

ocenił(a) film na 3
Szejku

Zmieniłeś zdanie, czy podtrzymujesz?

Ja nie lubię tego filmu. Jestem zaślepionym psychofanem Supermana, uwielbiam Man of Steel i Superman Returns, nawet Supermana III lubię, ale czwórka to taki paździerz, że nawet ja to widzę. Moje oceny:
Superman - 10/10
Superman II - 9/10
Superman III - 8/10
Supergirl - 4/10
Superman IV - 3/10

ocenił(a) film na 6
Szejku

Tę część oglądałem za dzieciaka - pierwszy raz nawet na kodowanym wówczas satelitarnie kanale "Filmnet" ;) Wtedy wydawało się, że ma to sens. Ale na niej chyba rzeczywiście piętno czasu najbardziej się odcisnęło i wypada najsłabiej z kwadrylogii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones