PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442784}
6,5 22 348
ocen
6,5 10 1 22348
5,9 10
ocen krytyków
The International
powrót do forum filmu The International

to dzis dziala tak wlasnie bank "goldman sachs" i kilka mniejszych..
Maja zmowe dzieki ktorej zarabiaja nie miljardy ale biljony dolarow..
Zarabiaja gigantyczne sumy na krachach gieldowych i destabilizacjach narodowych
temu dzis mamy same kryzysy nie tylko w stanach ale i w europie jedynie azja sobie jeszcze
radzi ale i za nich sie wezma..
Slyszalem, ze planuja zapanowac nad swiatem - wlasciwie to juz panuja, ale chca wiecej..
Chca sie pozbyc "pieniedzy" chodzi o dolary jeny euro zlotowki itd.
Chca by nie bylo gotowki a jedynie przelewy bankowe wtedy bedzie kontrola calkowita.
Nie kupimy bulki by o tym nie wiedzieli a jak ktos im sie narazi odetna go od "zrodla" (konta)

Temu nie ludzcie sie, ze bedzie w Polsce coraz gorzej - nie tylko w Polsce ale i na calym
swiecie. Wiekszosc rzadow wszystkich krajow juz jest przekupiona..
Nasze sprzedawczyki tez sa umoczeni. Zobaczcie, ze te same geby sa od wielu lat w
polityce - jedynie nazwy partii sie zmieniaja..
POLECAM: film na youtube "Nocna zmiana"

Pisze serio to nie sa zarty, wszystko mozecie znalezc na youtube i ogolnie w necie - trzeba
tylko poszukac

Przejrzyjcie na oczy

T_O_M_I

Jakby te informacje miały jakiś sens i byłyby choć w 50% prawdziwe to uwierz mi ,ale nie znalazłbyś ich w internecie .

gogiv1

chodzi o to, ze internet to ostatnie miejsce gdzie mozesz znalezc wszystkie informacje bo tv i radio sa w kieszeni rzadu a rzad w kieszeni bankow
Myslisz ze ACTA to co miala na celu? ochrone jakiegos artysty? ACTA miala w gdzies artystow. Chodzilo o inwigilacje i wolne slowo

ocenił(a) film na 7
T_O_M_I

To jest właśnie ten pieprzony paradoks na wolność wypowiedzi!

ocenił(a) film na 7
T_O_M_I

I co nam to da nawet ,gdybyśmy przejrzeli na oczy?
Jakieś propozycje?

djrav77

Cała prawda o Bankach
http://www.youtube.com/watch?v=Ob_Kbnf3zCk

djrav77

wczesniej wspomniana ACTA gdyby nie to ze ludzie zdali sobie sprawe o co biega ustawa by przeszla a to, ze zdecydowana wiekszosc spoleczensta sie przeciwstawila jakos sie udalo. Sa filmiki gdzie niemieccy mlodzi ludzie dziekowali w jezyku polskim Polakom, ze na tak wielka skale protestowalismy..
Ale nie oszukujmy sie ustawa do nas powroci, troche zmieniona i pod inna nazwa ale majaca to samo na celu

ocenił(a) film na 7
T_O_M_I

Zgadzam się. Przerabialiśmy to już. Prawda jest taka, że my jesteśmy zbyt maluczcy jako jednostki lecz ludzie chyba zapominają ,że to w narodzie, zwykłym narodzie, drzemie potencjał, lub w prosty sposób ,boją się o tym głośno mówić. Jest jeszcze leniwe myślenie ''bo po co się wychylać''. To nie takie proste, ale ....
Co do ACTA to rzekło by się ''co się odwlecze to nie uciecze'', ale jestem dobrej myśli, że jednak do tego nie dojdzie.
Poza tym jak wiadomo, prawda zawsze bywa bolesna.

ocenił(a) film na 8
djrav77

"I co nam to da nawet ,gdybyśmy przejrzeli na oczy?"

Poza wrzodami to pewnie niewiele. Ale co, lepiej być jeleniem, który nic nie wie i niczym się nie interesuje?

Zamiast "Nocnej zmiany" polecam "Chasing Madoff" - tematyka bliższa "The International".

ocenił(a) film na 7
Madreus

Czy mam zawsze pisać, że ja taki stan sprawy rozumiem i mnie droczy jak słyszę i widzę to co nas otacza? Zagadnąłem w sensie propozycji. Ktoś mi wymienia argumenty i na tym koniec. Oczu mi tym nie otworzy, ale też świata nimi nie zmieni.

ocenił(a) film na 7
T_O_M_I

Przejrzyjmy na oczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones