Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
13 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

albo mam problemy ze wzrokiem, albo jest baaardzo podobna do Kirsten Dunst, podczas oglądania zwiastunu do World Trade Center byłem przekonanu, że gra w nim Kirsten

homer

No nie wiem według mnie nie ma podobieństwa a Maggie jest BARDZO podobna do Anny Grycewicz i Nancy Allen.

homer

heheh nie niejest Maggie jest pucułowata, ciapowata i nieciekawa a Kirsten jest przedewszystkim ładniejsza i grała wampira i ma jakąś złośc w oczach i szaleństwo

homer

Bylam w kinie i przed filmem pokazywali trailer nowego Batmana. Moj facet jak zobaczyl ta aktorke powiedzial - "Ale lafirynda, najpierw puszczala sie ze Spidermanem a teraz z Batmanem" :))

Tez uwazam, ze jest troche podobna do Dunst.

arwen80

Obejrzalam najnowszego Batmana i musze powiedziec, ze zagrala dosc dobrze, ale jednoczesnie uwazam, ze nie jest zbyt ladna. Ma takie obwisle policzki, jak u starej kobiety. Wyglada na min 40 lat.

arwen80

Jednak okazało się, że jest ładna i kiepsko zagrała. Pozdrawiam.

arwen80

Ale śmieszny koleś -.-

homer

Zgadzam się z Sidewinderem.
Maggie Gyllenhaal to istna Nancy Allen (zwłaszcza w "Ostatnim zadaniu" Hala Ashby'ego).

homer

ona jest podobna do rachel mcadams:))))))))))))))))))))))))))))))

homer

Mnie jej nie przypomina zupelnie. Poza tym Dunst ma okragla twarz, a Gyllenhal szczuplejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones