PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680937}

Atlantyda

Atlantis
6,3 1 339
ocen
6,3 10 1 1339
Atlantyda
powrót do forum serialu Atlantyda

Jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 10

po 1 odcinku ? mnie pozytywnie rozkręca się :)

ocenił(a) serial na 3
Marko81

Ja jeszcze oglądam, na razie to jakby sentymentalna podróż do epoki "Herculesa" i "Xeny". ;]

ocenił(a) serial na 4
Marko81

no nie wiem, jak dla mnie powtórka z zeszłorocznej klapy o nazwie Sinbad

Marko81

Mógłby ktoś napisać o czym jest ten serial ? Opisu nie mogę znaleźć a nie wiem czy warto zaczynać oglądać.

Quinn1996

na serialowej została dodana fajna recenzja. Polecam

ocenił(a) serial na 7
Marko81

mi się też podobał

ocenił(a) serial na 3
romek_krakow

No nie wiem jak dla mnie ujdzie xD Bajzel21 z tej strony to ja tłumaczyłem napisy do Pilota i średnio mi się już chce dalej :) XD

Marko81

ten serial to totalne gówno.
Koleś schodzi na dno morza w batyskafie, nagle pojawia się dziwne światło. Pęka szyba od batyskafu i nagle przenosimy się na plażę gdzie koleś wyrzucony przez morze budzi się. Okazuje się że trafił na atlantydę czytaj starożytną Gręcję. Od razu spika się z dwoma tubylcami herculesem oraz pitagorasem by wyruszyć naprzeci przygodzie. W pierwszym docinku chodziło o pokonanie Minotaura, w drugim będzie Medusa.
Kto chce oglądać ponownie przygody Xeny albo kevina Sorbo ? mam nadzieje że nikt.
Kto kupuje że Atlantyda to starożytna Grecja?

ocenił(a) serial na 6
Marko81

Podoba mi się.
Oczywiście nie tak jak "Rzym" czy pierwszy sezon "Spartakusa", ale myślę że 6 to odpowiednia ocena.
Serial ma kilka plusów - humorystyczna postac Herkulesa, przyjemna dla oka scenografia, prosta i lekka fabuła.
Nie ma przegięć w rodzaju "Jason zabija 40 przeciwników patykiem".
Do tego angielski w tym serialu jest dla mnie zrozumiały.
O wadach nie będę pisał, bo mi nie przeszkadzają.

ocenił(a) serial na 6
Marko81

serial może być i całkiem dobrze się ogląda. Z tego widziałem po pierwszych odcinkach będziemy mieli zmiksowanie mitów grecki w nowej odsłonie. Zastanawia mnie tylko kim jest Jason i jego tajemnica pochodzenia ale zakładam, że po kilku odcinkach okaże się być jakimś półbogiem, synem np zeusa ;)

ocenił(a) serial na 8
rayas

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mam pewne podejrzenie kim on jest. Wystarczyło by zamienić literę "S" na "Z" Jason/ Jazon. Aczkolwiek wg mitologi Minotautra zabił Tezeusz, z kolei Meduzę uśmiercił Perseusz... Ogólnie serial poplątał wiele mitologi więc ciekawe jak to rozwiążą...

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Ja właśnie tak samo przypuszczam że wystarczy zmienić literkę :) Tylko z tym kto zabił Minotaura się nie zgadza a Meduza chyba jeszcze żyje

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

Tak, jeszcze żyje, ale już chyba nie za długo...:P Nie wiem na jakim etapie jesteś serialu, ale w którymś z odcinków Wyrocznia powiedziała Jasonowi, że jego losy i Meduzy się przeplatają i przeznaczone mu jest mu ją zabić...

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Jestem na bieżąco, możliwe że coś takiego powiedziała, Ostatni odcinek wymiatał :)

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

A ja jeszcze nie obejrzałam, ale zapowiedz była interesująca ;)

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Obejrzyj :) Mnie ciekawi czy jego tajemnice czyli kim jest bo na pewno nie człowiekiem wyjawią w finale 1 sezonu czy może dopiero w finale 2

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

Właśnie jestem po obejrzeniu tego epickiego odcinka :D Bardzo możliwe, że tajemnica wyjdzie na jaw w finale, chociaż nigdy nie wiadomo co tam twórcom się "objawi" ;) Intryguje mnie zwiastun, zwłaszcza jego mimika twarzy ze sztyletem nad Pasiphaë, jakby stał się kimś innym... ale to może tylko moja wyobraźnia ;)

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Mi ta scena z tym nożem kojarzy się z Merlinem bo tam była niemalże identyczna

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

Hmm nie skojarzyłam tego od razu, ale masz rację, pamiętam cos takiego

ocenił(a) serial na 8
amirta21

To jak Morgana chciała zabić Uthera, i mi się to wydaje podobne, ciekawe czy ją zabije

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

To byłoby zbyt łatwe gdyby tak się stało... zawsze coś idzie nie tak w takich przypadkach, ale zobaczymy ;)

ocenił(a) serial na 8
amirta21

Fajnie że nie ma przerwy, bo większość seriali ma przerwe

ocenił(a) serial na 8
Akstalis

Ano niestety, wszyscy jak jeden mąż uparli się aby zrobić przerwy do stycznia

ocenił(a) serial na 9
Marko81

Calkiem spoko! Mi sie podoba i bede napewno ogladal

Marko81

Idealny wypełniacz czasu między lepszymi serialami, w przeciwieństwie do wielu innych mogę go oglądać i wyłączone myślenie nie włącza się samoczynnie z irytacji. Jak dla mnie zbyt infantylny żeby mógł być czymś więcej, a szkoda. Podobny do niego w klimacie był Merlin, który oglądało mi się znacznie lepiej. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Będzie leciał, prawdopodobnie będę oglądać, skasują, to nie uronię nawet jednej łzy.

ocenił(a) serial na 8
Marko81

a mi sie podoba

ocenił(a) serial na 8
Marko81

A mnie tam się podoba, to coś jak Przygody Merlina, na wesoło, lekkim okiem, nie nudzi, fajny humor,dobrzy bohaterowie, historia opowiedziana na nowo w inny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones