Detektywi (2023)
2023 Detektywi 2023, odcinek 1
odcinek Detektywi (2023)

odcinek 1

7,3 9
ocen
7,3 10 1 9
Detektywi
powrót do forum 1 odcinka

Póki co nie mam zastrzeżeń. Serial jest utrzymany w "dawnych" klimatach, są nowe postacie, jak na "paradokument", dobra gra aktorska (póki co) i fajny klimat. Dla fanów tego serialu i W-11 będzie to ciekawa propozycja.

Ferbi155

No właśnie nie jest utrzymywany w starych klimatach. W oryginalnej wersji nie było typowej dla Trudnych Spraw, gry "aktorskiej", czuć było, że policjanci to nie są zawodowi aktorzy, ale miało to swój klimat bo w jakiś sposób uwiarygadniało program. Najgorzej razi fakt, że postanowili wprowadzić zabieg z paradokumentów kiedy to "bohaterowie" zaczynają gadać do kamery i opisywać swoją bieżącą sytuacje.. W W11 i Detektywach tego nie było. Całość była utrzymywana w formie dokumentu, ale nie miało się poczucia, że kamerzysta za nimi wszędzie chodzi (twarze "ofiar/klientów" były nawet zasłaniane, ich głosy zmieniane by miało to jak najbardziej naturalny odbiór), a oni są świadomi jego obecności, po czym komentują mu do kamery. To sztuczne i niepotrzebne. Starzy Detektywi byli też przede wszystkim o wiele mroczniejsi i naturalniejsi. Zamiast przywrócić program 1:1 to po raz kolejny polecieli w pożal się Boże paradokumenty. 

ocenił(a) serial na 4
Ivelise

Niestety, też mi przeszkadzają te "setki", bez nich byłoby lepiej...

ocenił(a) serial na 8
OldShaterhan

Ale nie są w każdym odcinku.

ocenił(a) serial na 4
AlexRener

Zniknęły w trakcie na szczęście, i z tego co wiem już nie będzie ;)

ocenił(a) serial na 8
OldShaterhan

Całe szczęście. :)

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

Ale nie w każdym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones