PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 568
ocen
5,8 10 1 13568
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Nie chodzi o to, czy Wesołowski jest zbyt chłopięcy. On jest zwyczajnie BARDZO ZŁYM AKTOREM. Ten pusty wzrok i bezmyślny wyraz twarzy są cholernie irytujące.


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/komisarz-alex-wesolowski-nie-straci-pracy-w-se rialu_254213.html

użytkownik usunięty
eska10

Zgadzam się żadnych emocji nie okazuje 2/10 mogli kogoś innego dać do roli Bromskiego a poza tym nie wygląda na komisarza za młody wygląd

ocenił(a) serial na 3

pełne poparcie .. pseudo aktor :(

ocenił(a) serial na 3
eska10

Popieram. Niewiarygodnie słaby aktor i na dodatek, zupełnie nie pasuje do tej roli. Ten serial można by uratować gdyby główną postać zagrał ktoś poważniejszy.

ocenił(a) serial na 6
tom074

W którejś serii pałeczkę pierwszeństwa przejmuje Krystian Wieczorek, nie mówiąc o tym że już nawet Pawlicki wygląda o niebo lepiej od tego wesołkowatego Wesołowskiego.

ocenił(a) serial na 10
raf_filmweb

Wesołowski to nie umywa sie do następców dopiero z nimi ten serial przypominał oryginał , nie rozumiem tego fenomenu Wesołowskiego w tym serialu bo był beznadziejny.

użytkownik usunięty
eska10

O aktorze to piszcie w jego filmwebie.

ocenił(a) serial na 1

Ten beznadziejny aktorzyna gra w tym serialu jedną z głównych ról, więc jak najbardziej ta dyskusja jest tu na miejscu.

eska10

Pocieszający fakt, ze w wersji austriackiej po kilkunastu odcinkach zmienili głównego bohatera, czyli komisarza współpracujacego z psem, może tu też to zrobią....

eska10

I nie ma pojęcia o psach, co mi strasznie działa na nerwy, bo film oglądają przecież dzieci. Moim zdaniem aktorów pracujących ze zwierzętami powinno się odpowiednio edukować.

aariciaa

Też tak uważam, nie przepadam za tym aktorem, ani za tym w jaki sposób gra, nie tylko w 'Komisarzu Alexie'... Czasami posągi lepiej potrafią oddawać emocje... A serial, ogólnie znośny. I tak, zgadzam się z Tobą aariciaa, powinni doszkalać aktorów jeśli mają współpracować ze zwierzętami...

Sareth

Dla mnie również Pan Kuba nie pasuje tutaj kompletnie, a już na pewno nie jako komisarz :p Już bardziej pasował by mi Marek z Kryminalnych xD Jeśli o serial chodzi to głównie zachęcała mnie do niego babcia ^^ mogę spokojnie powiedzieć że serial nie jest totalnym dnem jak niektóre inne polskie produkcje, fajnie, miło się go ogląda :)

Wifirifi

Sam serial nie jest dnem,chociaż nie pierwszy to już pomysł o komisarzu i psie.Dobrym aktorstwem można jednak uratować nawet największy chłam.W tym wypadku nawet całkiem niezłego serialu nie uratuje aktor który samym wyglądem wzbudza antypatyczność.Daleko mu do Colombo i Kojaka,ani aktorsko.ani fizycznie nie jest przekonywujący

ocenił(a) serial na 8
wreathchlors

Zgadzam się mnie też nie przekonał jako policjant jest dużo innych aktorów którzy by lepiej pasowali do tej roli np. Marcin Dorociński.

jarek1990

zgadzam sie Dorocinski lub Paweł Królikowski grał Igora w serialu Pitbull nikt lepiej nie zagra lepiej policjantów jak tych dwóch panów :) a Wesołowski nadaje sie do serialu Plebania jako statysta-parafianin :)

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 1
eska10

...

ocenił(a) serial na 6
eska10

Brawo! Myślałem, że tylko ja to zauważyłem. Wesołowski ze wszystkich trzech komisarzy tu najmniej pasuje. Jest najmniej męski. Nie mówiąc już o tym i nie powtarzając po Tobie, że jest po prostu słabiutkim aktorem :)

ocenił(a) serial na 4
eska10

Wesołowski słaby ale Pawlicki był jak dla mnie o niebo gorszy!!!!!!!!!!!!! Dopiero z Wieczorkiem ten serial odżył

ocenił(a) serial na 10
beatrycze_jozue

Dla mnie serial był słaby tylko z Wesołowskim to była marna kopia oryginału , dopiero Pawlicki podniósł poziom a Wieczorek nadal świetnie go utrzymuje. Pawlicki gorszy od Wesołowskiego no bez przesady.

eska10

A ten pies chyba jest tam najlepszym aktorem bez nikogo by nie złapali .Końcówka zawsze tak samo wyglada .

Alex biegni za nim .W kom.Rexsie jakoś to jeszcze wyglada u nas parodia .

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

We Włoskim Rexie to dopiero jazda tam oprócz Rivery pies musiał myśleć za 2 pozostałych opiekunów bo tamci nic nie kumali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones