Stamtąd
powrót do forum 1 sezonu

Perełka 2022

ocenił(a) serial na 9

Trafiłam na "From" całkiem przypadkiem, ponad pół roku temu. Włączyłam, żeby coś leciało w tle, a totalnie przepadłam do tego stopnia, że codziennie sprawdzałam czy wleciał kolejny odcinek. Wszystko "trzyma się kupy". Siedzisz i myslisz "ciekawe skąd mieli prąd?!" i bang, w kolejnym odcinku się to wyjaśnia. Fakt, że koniec był do przewidzenia - przyjazd nowych mieszkańcow (jeśli miałby powstać drugi sezon, to taki wątek był dla mnie oczywisty, mówię o autobusie), ale to jeszcze bardziej podsyca moje oczekiwanie. Mam nadzieję, że nie skończą produkcji na drugim sezonie i że ludzie docenią serial wysoką oglądalnością, bo w porównaniu do innych produkcji z ostatnich lat - jest sensowna fabuła, jest klimat, a i gra aktorska bez zarzutu.

Karoolajna_

Jakim autobusie??

ocenił(a) serial na 10
kasiaples

Ten, który podjeżdża pod bar w ostatnim kadrze ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
Karoolajna_

Też kompletnie przypadkiem trafiłem na ten serial i po przeczytaniu opisu, stwierdziłem to może być ciekawe i nie pomyliłem się :) Na początku byłem pewny, że to pewnie kolejny serial oparty na opowiadaniach Stephen King, on jest mistrzem w tego typu historiach. Myślę, że osoby, które lubią seriale z tajemnicami, tajemnicami, które nie da się łatwo wytłumaczyć, powinni zainteresować się tą produkcją, szczególności jeśli byli zachwyceni pierwszymi sezonami LOST.

Karoolajna_

To skąd mają prąd? Serial jest bardzo fajny ale w 1sezonie nie ma żadnych odpowiedzi a jedynie rodzą się kolejne pytania co trochę mnie przeraża bo może serial pójść w kierunku LOST....

ocenił(a) serial na 6
PonuryUser

Koncepcja i tak jest zbliżona do LOST. Miasteczko jest innym wymiarem i rządzi się swoimi prawami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones