PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770105}

Tropiciele

Search Party
6,9 303
oceny
6,9 10 1 303
Tropiciele
powrót do forum serialu Tropiciele

Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Rozczarowuje ale i zaskakuje. Po takiej sprawie spodziewasz się czegoś dramatycznego... a tu taki koniec. Nowy Jork to miasto egoistów? Tak jakby tylko główna bohaterka przejmowała się czymkolwiek oprócz siebie samej.

użytkownik usunięty
shanti1993

A ja dokładnie takiego zakończenia oczekiwałam - pogoń za cieniem własnych wyobrażeń.

ocenił(a) serial na 6

Zakończenie jest właściwie dla całości. Chyba też nie jest zaskakujące, bo chyba nikt nie spodziewał się, że poszlaki, które zbierała bohaterka mają większy sens i nagle w finale zobaczymy thriller. Podobała mi się konwencja tego serialu. Nie było to nic spektakularnego, ale sympatycznie się oglądało. Watek Elliota był dla mnie zbyt męczący/naiwny, ale reszta była ok.

ocenił(a) serial na 6
tocomnieinteresuje

Drugi sezon uważam za słabszy. Klimat został zachowany, ale całość bywała mało emocjonująca. Na pewno główny wątek nie był już tak interesujący, a poboczne również niekoniecznie mi się spodobały. Momentami fabuła była zbyt absurdalna (śledztwo detektyw, moty prześladowania). Zakończenie wskazuje na dalszy ciąg, ale jest trochę oderwane od całości.

tocomnieinteresuje

znalazłem pierwszy sezon po polsku z lektorem a czy istnieje drugi? lub z napisami

ocenił(a) serial na 6
_Bunuel_

Szczerze mówiąc dawno to oglądałem i w ogóle bez napisów, bo całość miała dosyć prosty język. Serial nie jest zbyt popularny, sam znalazłem go przypadkiem przez filmografię tej aktorki Shawkat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones