PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34923}

Uśmiech Mony Lizy

Mona Lisa Smile
7,1 41 348
ocen
7,1 10 1 41348
6,5 6
ocen krytyków
Uśmiech Mony Lizy
powrót do forum filmu Uśmiech Mony Lizy

Chciałabym zobaczyć ten film ale nigdzie go nie widzę :((

ocenił(a) film na 8
KarolkaDJ2001

słabo szukasz ;)
http://www.kino.pecetowiec.pl/video/16180/Uśmiech-Mony-Lizy--Mona-Lisa-Smile--Le ktor

KarolkaDJ2001

Hey..czy obejrzałas juz ten film? Jesli nie to moge Ci go wysłac na płycie tylko nie wiem jak mi podasz adres bo tu zakaz za zakazem jest jesli chodzi o pw itd.

soglif3

Nie niestety bo nie lubię przerw na tym pecetowcu :( baaaaaaaardzo bym chciała zobaczyć ten film :)) może da się coś zrobić?

KarolkaDJ2001

ek os na fb

soglif3

nie mogę znaleźć :( może link?

KarolkaDJ2001

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002632226239

soglif3

ok mam link i co teraz? Jak będzie z tym filmikiem?

KarolkaDJ2001

pogadamy przez fb ale jest jeden warunek co do wysyłki ale o nim napisze na fb ..po prostu dodaj mnie do znajomych i napisz wiadomosc

soglif3

wiesz nie znam Cię...

KarolkaDJ2001

słuchaj dziewczyno chcesz ten film czy nie? bo ja nie mam czasu teraz pisac po fw...

soglif3

Spokojnie, no chcę ale dlaczego nie możemy korespondować na ten temat tutaj we wiadomościach ?
O jakich zakazach Ty w ogóle piszesz?

KarolkaDJ2001

to sa wewnetrzne prawa filmwebu..musisz sie jakos najpierw udzielic piszac np recenzje i masz wtedy dostep do pw..ja nie mam i ty tez nie masz jak zauwazyłem wiec zostaje nam kontakt poza fw..i tez nie chce zasmiecac tego tematu tutaj a mejla tez nie mozna dac bo sprawdzałem..warunek nie jest srogi..po prostu dostaniesz plyte ale jesli ktos bedzie szukał jakiegos filmu z tej płyty to mu ta płyte wyslesz tak ja Ci wysyłam i tak jak ja ją dostałem..po prostu przekazujemy dalej bezinteresownie.

soglif3

ok już wszystko rozumiem :) trzeba było tak od razu :) zaraz Ci wyślę zaproszenie na fb :)

ocenił(a) film na 5
KarolkaDJ2001

Jestem ciekaw jak to się skończyło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones