PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34923}

Uśmiech Mony Lizy

Mona Lisa Smile
7,1 41 410
ocen
7,1 10 1 41410
6,5 6
ocen krytyków
Uśmiech Mony Lizy
powrót do forum filmu Uśmiech Mony Lizy

Podobny film - lata 40-50

użytkownik usunięty

Zna ktoś film poruszający tematykę lat 45-50 w Stanach? Chodzi mi o motyw konserwatywnego społeczeństwa, pierwszych przemian obyczajowych, społecznych. Albo po prostu akcja filmu może toczyć sie w tych czasach :)

"Służące" oglądałam.

a "Miasteczko Pleasentville"?

dancewithme_2

Służące

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie to ten film podobny jest do Stowarzyszenia Umarłych Poetów ale akcja rozgrywa się w czasach późniejszych.. i co mi przychodzi do głowy to Lakier do włosów, ale to inna rodzaj i możliwe że też trochę później realia.. ;)

sollen

Genialny film. Prowadzony podobną myślą. Wrażliwość, ambicja, pragnienie niezależności i spełnienia marzeń są kluczowymi zagadnieniami całego filmu.

Revolutionary Road z Winslet i Dicaprio.

ocenił(a) film na 7

"wątpliwość". zdecydowanie. Mad men, ale to serial.

użytkownik usunięty
peirsol

Obejrzałam właśnie przed chwilą! Dzięki!

ocenił(a) film na 9

"Daleko od Nieba"

użytkownik usunięty
vicovaro25

Dodałam do listy. Dzięki :))

ocenił(a) film na 6

Sekretne życie pszczół,Smażone zielone pomidory

ocenił(a) film na 6

No i oczywiście Pamiętnik,ale zapewne widziałaś.

użytkownik usunięty
syla31

Widziałam wszystkie trzy :) :)

ocenił(a) film na 6

Życie małżeńskie - choć nie mówi o przemianach,lecz akcja z tego co pamiętam jest umiejscowiona mniej więcej w okresie, o którym wspomniałaś.Pokuta, Spacer po linie, Piękny umysł, Człowiek ringu

ocenił(a) film na 6

nie wiem czy oglądałaś taki film Skrawki życia ?How to Make an American Quilt
|

super klimat

użytkownik usunięty
syla31

"Pokuta" obejrzana, "Skrawki życia", "Spacer po linie", "Życie małżeńskie" - dodane do listy :)
"Piękny umysł" czekał w kolejce, "Człowiek ringu" obawiam się, że nie w moim guście.
Dziękuję, szanowna użytkowniczko :)

ocenił(a) film na 6

Człowiek ringu spodoba się Tobie, zapewniam. Mówię z punktu widzenia kobiety :-) wspaniały film. Pozdrawiam :-)

The Children's Hour

Pan od muzyki- francuski. Dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones